Hudeček Antonín (Loucké u Budyně 1872 - 1941 Častolovice)
Před bouří, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, olej/plátno, 120 x 180 cm, rám (Šm) Vystaveno: XXXVII. Jahresausstellung, Künstlerhaus Wien, Wien, 1912, č. k. 810
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 400.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 180.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |